Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Būsimi renginiai


2012-09-22

Rugsėjo 22d. visoje Lietuvoje nuvilnys šventės pažyminčios Baltų vienybės ugnies sąšauką. Ji sutampa su Saulės mūšio pergalės diena. Prieš 776 metus baltų gentys susivienijo ir Saulės mūšyje sumušė Kalavijuočių ordiną. Saulės mūšio diena Lietuvos ir Latvijos Seimų yra paskelbta Baltų vienybės diena.

Taip pat ši diena baltų mitologijoje – rudens lygiadienio šventė – astronominio rudens pradžia. Minint Baltų vienybės dieną, kviečiame ją minėti ant piliakalnių ir prie kitų, istorinę vertę turinčių, objektų. Raginame visus įsijungti į Baltų vienybės ugnies sąšauką ir uždegti ugnį.


2012-09-01

2012-09-01, 13val. Vilkaviškio raj., Jono Basanavičiaus gimtinėje, Gimtinės g. 17, Ožkbalių I k., Bartninkų sen., vyks Sūduvos mėgėjų teatrų festivalis "Atžalynas". Čia bus gera visiems – mažiems ir dideliems. Laukia smagūs spektakliai, nuo linksmybių šurmuliuojantis Jono Basanavičiaus gimtinės kiemas, atrakcijos ir siurprizai!

Ateik ir tu!


2012-08-26/29

Vyks XI-oji Tarptautinė šokių stovykla Ropaži. Nuo rugpjūčio mėn. 26 d. iki 29 d. Ropaži kultūros namuose. Programoje latvių, lietuvių, estų, prancūzų, įvairių kitų Europos tautų ir senieji šokiai, kontaktinės improvizacijos pamoka, tradicinio dainavimo pagrindai.


2012-08-24/26

Penkioliktasis MJR festivalis iš kosminio kiaušinio išsiris, kaip lemta, paskutinį vasaros savaitgalį, sukviesdamas visus gentainius kerinčiam muzikos ir kultūros pokyliui į jaukiais namais tapusią pasakišką Zaraso salą. Rugpjūčio 24-26 dienomis kasmetinis vyksmas įtrauks savičiausius meno kolektyvus iš viso pasaulio ir kūrybiškai pravers baltų kultūros žinių lobyną. Tris dienas ir naktis miškingi Salos kloniai aidės šventės balsais, o gaivus ežero vanduo vilnimis glostys priešpilnio atspindį...


2012-08-18/19

Jau devintus metus iš eilės svečius sukvies senųjų amatų, archajinės muzikos bei karybos festivalis „Apuolė“. Rugpjūčio 18 – 19 d. Skuodo raj. Aleksandrijos sen., Apuolės km., Luobos ir Brukio upelio santakoje esančiame Apuolės piliakalnyje bus įsikurtas senųjų amatų miestelis, taip pat karių stovykla, piliakalnio prieigose vyks prekybininkų mugė bei kursis lankytojų palapinės. Amatus bei karybą demonstruos, senąsias dainas dainuos bei šokti mokins dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Norvegijos, Danijos, Lenkijos, Rusijos bei Baltarusijos. Tai vienas didžiausių gyvosios istorijos renginių Pabaltijyje sutraukiantis šimtus dalyvių ir keliasdešimt kart tiek daugiau lankytojų.

Geju paradas 2010

Ivykiai Siauliuose

Ivykiai Siauliuose 2

Ivykiai Lietuvoje 3